#menu-item-7106

ECO Wood Collection

Nová řada výrobků obsahující až 33 % přírodního dřeva.

https://prosperplast.cz/wp-content/uploads/2022/05/Mask-Group.png
https://prosperplast.cz/wp-content/uploads/2022/05/Mask-Group.png

Květináče

 

ECO WOOD

 

Pokročilá technologie recyklace přírodního odpadu získaného při zpracování dřeva nám umožňuje jeho využití jako unikátního a originálního komponentu pro výrobu kolekce Eco Wood. Nová kolekce má nové tvary a barvy a její výrobky obsahují až 33 % přírodního dřeva.

Květináč Ryfo ECO Wood

Kulatý květináč, který svou zajímavou texturou prolamuje jednotvárnost v každém prostoru. Vodorovné linie vytvořené na květináči mají vliv na elegantní a mimořádný vzhled. Kolekce navíc obsahuje až 33 % přírodního dřeva, což má za následek snazší biologickou rozložitelnost výrobku.

Prohlédněte si

Květináč Gracia Low ECO Wood

Hladká povrchová úprava a jednoduchá forma květináče Gracia Low ECO Wood přispívají k tomu, že je vhodný do každého prostoru. Přidáním noh napodobujících dřevo jsme dodali klasický nádech jeho modernímu designu, díky čemuž je řada Gracia nadčasová. Gracia je nabízena v mnoha provedeních, s nohami a bez nich.

Prohlédněte si

Květináč Gracia Tubus ECO Wood

Obohaťte své zelené aranžmá o květináč Gracia Tubus z kolekce ECO Wood. Hladká a jemná povrchová úprava doplní minimalistické prostory a ztlumí živé aranžmá.

Prohlédněte si

Květináč Sandy Round ECO Wood

Prolamovaný květináč Sandy Round ECO Wood se zajímavě vypadající strukturou. Je vybaven vložkou, která chrání proti vysypání zeminy. Kolekce v jemné neutrální barvě ozdobí každý prostor.

Prohlédněte si

Květináč Splofy ECO Wood

Kulatý květináč z kolekce Splofy ECO Wood, jehož textura působí příjemně na dotek. Kolekce v jemných, neutrálních barvách.

Prohlédněte si

Květináč Urbi Square ECO Wood

Díky použití při výrobě přírodního dřeva se v našich květináčích snoubí přirozená krása s nadčasovou elegancí. Stylová a vkusná řada Urbi ECO Wood nyní obsahuje až 33 % přírodního dřeva. Jednoduchý projekt věnovaný minimalistickému aranžmá.

Prohlédněte si

Květináč Rato Square ECO Wood

Vysoký květináč Rato Square ECO Wood s texturou připomínající výplet z přírodního ratanu, v klasické, čisté formě umožňuje volně utvářet jedinečné interiéry a prostory kolem domu.

Prohlédněte si

Květináč Tubus Slim ECO Wood

Elegantní, charakteristický a minimalistický styl květináče Tubus Slim ECO Wood. Jednoduchý design a nadčasová elegance jsou hlavními stylistickými rysy nové řady Eco. Navíc Tubus Slim Eco Wood obsahuje vložku, která snižuje množství potřebného kompostu.

Prohlédněte si

Květináč Tubo P ECO Wood

Květináč ve tvaru válce je vyroben z materiálu obsahujícího až 33 % přírodního dřeva, což má za následek snazší biologickou rozložitelnost. Jednoduchá forma květináče Tubo P ECO Wood dodává moderním prostorům harmonii. Květináč se dodává s přiloženým stojanem.

Prohlédněte si

https://prosperplast.cz/wp-content/uploads/2022/03/Mask-Group-10.png
https://prosperplast.cz/wp-content/uploads/2022/05/koszemobile-1.png

Dekorativní koše

 

ECO WOOD

 

Dekorativní koše z kolekce ECO WOOD jsou moderním a velmi praktickým doplňkem interiéru. Výrobky z této kolekce obsahují 33 % přírodního dřeva, což má za následek snadnější biologickou rozložitelnost. Prolamované konstrukce mají lehkou formu, která dokonale zapadá do současných trendů. Jejich lehkost v kombinaci s množstvím použití přispívá k tomu, že můžete měnit jejich účel v závislosti na aktuálních potřebách.

Koš Zanzi ECO Wood

Harmonie proporcí a elegantní tvar činí z této řady ideální doplněk každého interiéru a okolí domu. Jsou vyrobeny z lehkého a zároveň odolného materiálu obsahujícího až 33 % přírodního dřeva, které se snadno čistí a je odolné proti atmosférickým podmínkám.

Prohlédněte si

Koš Zoe ECO Wood

Harmonie proporcí a elegantní tvar činí z této řady ideální doplněk každého interiéru a okolí domu. Jsou vyrobeny z lehkého a zároveň odolného materiálu obsahujícího až 33 % přírodního dřeva, které se snadno čistí a je odolné proti atmosférickým podmínkám.

Prohlédněte si

Koš Uniqubo ECO Wood

Harmonie proporcí a elegantní tvar činí z této řady dokonalý doplněk každého interiéru a okolí domu. Jsou vyrobeny z lehkého a zároveň odolného materiálu obsahujícího až 33 % přírodního dřeva, které se snadno čistí a je odolné proti atmosférickým podmínkám. Uniqubo má odnímatelné víko, které umožňuje širokou škálu použití tohoto koše.

Prohlédněte si

https://prosperplast.cz/wp-content/uploads/2022/03/Mask-Group-14.png
https://prosperplast.cz/wp-content/uploads/2022/05/sortibox_mobile-2.jpg

Segregační koše

 

ECO WOOD

 

Třídění odpadů je prvním krokem ke zlepšení naší planety. Právě pro tento účel jsme vyvinuli koš pro třídění odpadů Sortibox. Při pohledu do budoucna jsme začali vyrábět výrobky šetrnější k životnímu prostředí. ECO Wood Collection je kolekce, která obsahuje až 33 % přírodního dřeva, což má za následek snadnější biologickou rozložitelnost. Sortibox je nyní dostupný z tohoto materiálu šetrného k životnímu prostředí v sadě tří nebo čtyřlitrových nádob.

Segregační koš Sortibox ECO Wood

Sortibox z kolekce ECO Wood je dostupný v sadě tří 25litrových košů s klapkou v horní části víka. Model má speciální ražbu ve víkách a prohlubně v tělech, díky kterým je lze snadno uspořádat do řad nebo stabilních sloupků. Barevné samolepky v sadě lze nalepit na víka pro označení druhu tříděného odpadu.

Prohlédněte si

Segregační koš Sortibox ECO Wood

Sortibox z kolekce ECO Wood je nabízen v sadě čtyř 25litrových košů s klapkou v horní částí vika. Model má speciální ražbu ve víkách a prohlubně v tělech, díky kterým je lze snadno uspořádat do řad nebo stabilních sloupků. Barevné samolepky v sadě lze nalepit na víka pro označení druhu tříděného odpadu.

Prohlédněte si